Odalar

Odalar

109 Standart , 5 Corner Oda, 5 Suite Oda, 9 Executive Oda, 1 King Suıt, Toplam 129 oda.

Tüm odalarımızda merkezi klima, minibar, elektronik emanet kasaları,saç kurutma makinesi.

Büyük Ekran interaktif lcd tv, kablosuz internet(wireless), telefon, voice mail, elektronik kilit sistemi bulunmaktadır. Ayrıca akıllı binamızda otele giriş yapmadan önce istediğiniz oda sıcaklığını ayarlayabilme imkanı…Sigara içilmeyen kat ve Engelli odası da ayrıca bulunmaktadır.

Executive odalarda size sağlanacak özel hizmetler; Hızlı check in ve check out ,kettle ve özel cay-kahve menüsü ,Günlük gazete servisi ,Yastık menüsü , Sekreter ,2 Ad Lcd tv ,Baskül , Vip set.

King suit’de size sağlanacak özel hizmetler; Sauna ve buhar kürü ,2 Ad. LCD TV ,Dvd player ,Sinema Sistemi(Seçkin Vizyon Filmleri) ,Günlük gazete servisi ,Kendi maillerinizi kontrol ve internet bağlanımı için bilgisayar,yazıcı sistemi ve daha birçok şey sizi bekliyor (PİA BUTİK OTEL)

Single Oda

Tüm odalarımızda merkezi klima, minibar, elektronik emanet kasaları,saç kurutma makinesi, büyük ekran interaktif lcd tv, kablosuz internet(wireless), telefon, voice mail, elektronik kilit sistemi bulunmaktadır. Ayrıca akıllı binamızda otele giriş yapmadan önce istediğiniz oda sıcaklığını ayarlayabilme imkanı.

Double Oda

Stüdyo Oda

Aile Odası

Whatsapp Rezervasyon Yap
Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Notunuz